RENK BELGELENDİRME
Your Cart

Vizyonumuz


VİZYONUMUZ

Renk Belgelendirme olarak; personel belgelendirme hizmetlerinde ulusal ve uluslararası ölçekte tercih edilen en güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak.

 

MİSYONUMUZ

Renk Belgelendirme olarak; personel belgelendirme hizmetlerini tarafsızlık, bağımsızlık, gizlilik ve güvenilirlik ilkeleri ve yasal mevzuatın gerekliliklerine uygunluğunu sağlayarak, ülkemizin nitelikli ve kalifiye işgücüne ulaşmasında katkıda bulunmak.

 

İLKELERİMİZ

Renk Belgelendirme;

Etik Yaklaşım: Her türlü kurumsal ilişkilerde etik değerlere bağlı olarak güven ve sorumluluk bilincinde hareket eder, ilgili kişilerden ve kendi çalıştırdığı personelden çıkar çatışmasını önlemeyi garanti edecek kişisel taahhütnameler alır.

Tarafsızlık ve Bağımsızlık: Faaliyetlerinde ve belgelendirme programının yönetiminde bağımsızlık ve tarafsızlık ilkelerine uyar; paydaşlarıyla ve ilgili taraflarla olan ilişkilerini hiç kimseye ayrıcalık ve kayırma sağlanmasına izin vermeyecek şekilde düzenler; ilkelerini zedeleyecek hiçbir faaliyetin içerisinde yer almayacağını taahhüt eder.

Gizlilik: Faaliyetleri çerçevesinde elde ettiği bütün bilgilerin gizliliğini korur ve taahhüt eder. Bu taahhütler kuruluş adına hareket eden kişileri ve bütün çalışanları kapsar.

Müşteri Odaklılık: Müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, sorunlarını ve gelişim ihtiyaçlarını tespit ederek, bunları karşılayacak en iyi ve en doğru çözümleri sunar.

Kalite Odaklılık: Verdiği hizmetlerin doğru, güvenilir ve kurallara uygun olması için tüm çalışanlar eğitilmiş, sorumluluk ve kalite bilincine sahiptirler.

Sürekli Gelişim: Hizmetlerin en iyiye ulaşması adına sürekli gelişim, hizmet anlayışımızın dinamik ve vazgeçilmez bir parçasıdır.